Casa de Asigurari de Sanatate - Constanta

23-04-2014

Asistenta Medicala Ambulatorie de Specialitate

Ultima actualizare: December 2013
(salveaza in format Excel)
(salveaza in format Excel romana)
Pagina curenta: [101-120]    [1 - 20]    [21 - 40]    [41 - 60]    [61 - 80]    [81 - 100]
   [101 - 120]    [121 - 140]    [141 - 160]    [161 - 180]

Nr.crtNr contractDenumire furnizorReprezentant legalAdresaTel cabinetEmail
   99   SP0160 C.M.I. DR. CODaU MONICA SILVIA Dr. Codau Monica Silvia municipiul Mangalia, str. Mircea cel Batran , nr. 2 , judetul Constanta, 0241758058/0745024068 monica_codau@yahoo.com 
   100   SP0161 C.M.I. DR. ViRCIU GABRIELA Dr Virciu Gabriela municipiul Constanta, B-dul Ferdinand, nr. 89A , bl. AR1 ,parter, judetul Constanta, 0741134204 gabrielav73@yahoo.com 
   101   SP0162 C.M.I. DR. TaNASE GABRIEL IONUt Dr. Tanase Gabriel Ionut municipiul Medgidia str. Ion Creanga , nr. 18 , judetul Constanta, 0241810690 int. 2198 tanaseionut@yahoo.fr 
   102   SP0165 S.C. CABINETE MEDICALE DR. TODE S.R.L. Dr. Tode Viorel Gheorghe municipiul Constanta, str. Mihai Viteazu , nr. 67B , parter ,ap. 8 , judetul Constanta, 0241630939 vioreltode@yahoo.com 
   103   SP0166 S.C. EUROMEDIC ROMANIA S.R.L. Stefan Raluca municipiul Constanta, B-dul. Tomis, nr. 141A, judetul Constanta, 0241613000 constanta@euromedic.ro 
   104   SP0169 C.M.I. DR. ENACHE OANA GABRIELA Dr. Enache Oana Gabriela municipiul Constanta, str. Prelungirea Liliacului , nr. 2 ,bl. G5, sc. C, parter, ap. 41, judetul Constanta, 0241660440 ogenache@yahoo.com 
   105   SP0170 C.M.I. DR. CRaCIUN RELU LIVIU Dr. Craciun Relu Liviu municipiul Constanta, str. Soveja, nr. 87 , bl. DR28 ,sc. A ,parter ,ap. 2 , judetul Constanta, 0341149904 rlcraciun@yahoo.com 
   106   SP0172 C.M.I. DR. ILIANT ANCA Dr. Iliant Anca municipiul Constanta, Str. Tudor Vladimirescu , nr. 30A , judetul Constanta, 0745029625 iliant999@yahoo.com 
   107   SP0173 C.M.I. DR. CHIRVASITU IOAN Dr. Chirvasitu Ioan municipiul Medgidia str. Ion Creanga , nr. 18 , judetul Constanta, 0241810690 int.2126; 0730297268 ioan1968@gmail.com 
   108   SP0174 C.M.I. DR. GHINEA MIHAELA MARIA Dr. Ghinea Mihaela Maria municipiul Constanta, str. Flamanda , nr. 19 , judetul Constanta, 0241614141 ghinea_mihaela_maria@yahoo.com 
   109   SP0175 C.M.I. DR. SMADEA IRENA Dr. Smadea Irena municipiul Constanta, str. Vasile Lupu , nr. 42B , judetul Constanta, 0752130789 irena_smadea@yahoo.com 
   110   SP0176 S.C. PRODIAGNOSTIC S.R.L. Gorun Elena municipiul Constanta, str. Farului , nr. 30, judetul Constanta, 0241555100 aprodiagnostic@yahoo.com 
   111   SP0181 S.C. CERMED S.R.L. Bara Iuliana municipiul Constanta, str. C-tin Hurmuzache , nr. 11 , judetul Constanta, 0241663333 office@cermed.ro 
   112   SP0185 C.M.I. DR. IONESCU ELENA Dr. Ionescu Elena municipiul Constanta, str. stefan cel Mare , nr. 23 , bl. M1 ,sc.B , etj. 1,ap. 23 , judetul Constanta, 0722271845 og_elenaionescu@yahoo.com 
   113   SP0186 C.M.I. DR. TOBa MARIA Dr. Toba Maria municipiul Constanta, aleea Remus , nr. 4 , bl. 4 ,sc. C , etj.1 ,ap. 24, judetul Constanta, 0241613722  
   114   SP0188 C.M.I. DR. STaNIGUt ALINA MIHAELA Dr. Stanigut Alina Mihaela municipiul Constanta, str. Unurii, nr. 108 , bl. U1 ,sc. B ,parter ,ap. 17 , judetul Constanta, 0241543151 asburlan29@yahoo.com 
   115   SP0189 C.M.I. DR. LEFTER DAN NICOLAE Dr. Lefter Dan Nicolae municipiul Mangalia, str. Mircea cel Batran, nr. 3 , judetul Constanta, 0744693007 danlefter73@yahoo.com 
   116   SP0190 C.M.I. DR. PANDREA FLORENTINA CRISTINA Dr. Pandrea Florentina Cristina municipiul Constanta, str. Decebal , nr. 82 , judetul Constanta, 0755011061 cpandrea@yahoo.com 
   117   SP0192 S.C. DIANTUS ESTET S.R.L. Dr. Caraban Bogdan Marian municipiul Constanta, str. I.C. Bratianu , nr. 174, Complex Comercial, judetul Constanta, 241740581 bcaraban@yahoo.com 
   118   SP0194 C.M.I. DR. MIRON ROXANA Dr. Miron Roxana municipiul Constanta, B-dul Tomis, nr. 145 , judetul Constanta, 0723789964 miron_roxana@yahoo.com 
   119   SP0198 C.M.I. DR. POPA NEONILIA Dr. Popa Neonilia municipiul Constanta, str. I.G. Duca , nr. 81 , bl. L41 ,sc. A , parter ,ap. 4 , judetul Constanta, 0241614883 neoniliapopa@yahoo.com 
   120   SP0199 C.M.I. DR. COPACIU LETItIA BRiNDUsA Dr. Copaciu Letitia Brindusa municipiul Constanta, B-dul Alexandru Lapusneanu , nr. 159 , bl. LT2 ,sc. A , parter ,ap. 43, judetul Constanta, 0341402991 letitiacopaciu@yahoo.com 

Pagina curenta: [101-120]    [1 - 20]    [21 - 40]    [41 - 60]    [61 - 80]    [81 - 100]
   [101 - 120]    [121 - 140]    [141 - 160]    [161 - 180]